צמידי הצמיד שאיתי תמיד

מהו הכוח המרגיע? איך משתמשים בו? האם יש אותו לכל ילד וילדה?

שי הוא ילד חמוד שמקבל במתנה צמיד מיוחד מאוד. לצמיד צבעי רמזור, ובעזרתם הוא מלמד את שי את סוד השליטה בתגובות ובניהול הרגשות, באופן מקדם, מעצים ומווסת. הקוראים בספר חווים עם שי מצבים המוכרים להם מהיומיום, ולומדים איתו את טכניקת התרגול הנשימתי המרגיע, ושיטות נוספות להרגעה עצמית הלקוחות מעולם המיינדפולנס והאימון הקוגניטיבי-התנהגותי CBC, בהנגשה מיוחדת לילדים צעירים.

בשפה מחורזת ובאיורים מרהיבים, הספר מקנה לקוראים הצעירים מנטרות לשינון קליט בעת הצורך, שיהפכו עבורם לכלי התנהגותי רגשי ממדרגה ראשונה, ויתרמו ליכולת ההצלחה שלהם הן מבחינה חברתית והן מבחינה רגשית ואקדמית. התוצאה היא ילדים רגועים יותר, מסתגלים יותר, ובעלי יכולות טובות יותר בלמידה וביצירת קשרים בין-אישיים בריאים ותורמים, הן עם קבוצת הגיל והן עם המבוגרים בחייהם.

הספר נכתב במטרה לספק פלטפורמה לשיח על רגשות ועל דרכי ההתמודדות איתם, ובכך להעצים את השפה המקדמת חוסן רגשי. הוא כולל פרק הדרכה להורים, למחנכים, למדריכים ולמטפלים, הכתוב בגובה העיניים, בשפה ברורה ומובנת. בסוף הספר תמצאו הצעות לפעילויות יצירה מהנות עם הילדים, כולל יצירת צמידי אישי, טבלת התנהגות וכלים נוספים להטמעת התובנות והשיטות המובאות בספר להתמודדות עם מצבי לחץ ומצוקה.

זהו ספר אידיאלי לעבודה עם ילדים על התנהלות רגשית מקדמת. הוא מתאים לעבודה פרטנית ולעבודה קבוצתית, גם בתוך המשפחה וגם במסגרות הטיפול והחינוך.

שחר צדוק, מטפל פסיכותרפיה CBT ומאמן קוגניטיבי-התנהגותי CBC, מרצה באוניברסיטת בר אילן, בעל ניסיון רב בטיפול, באימון, בהכשרה ובפיתוח מקצועי של אנשי טיפול וחינוך, ומומחה בשיטות שונות לפיתוח חוסן וויסות רגשיים.

צפו בסרטון הבא ובו תקבלו כלים רבים לקניית כלים לויסות רגשות בגיל הרך .

 


הצטרפו לדף הפייסבוק לשיתוף, הורדת חומרים ועדכונים

 

הצצה לגרסה החלקית של הספר

ניתן לדפדף ב 10 עמודים מתוך הספר.

 

ערכה לגננות /אנשי חינוך /טיפול

בנוסף  לספר מקבלים צמיד וסימניית מד הרגשות. ניתן לרכוש צמידים נוספים לילדים. תפקידו של הצמיד להזכיר לו לעצור, לנשום ולהתחיל מחדש. הצמיד בשלושת צבעי הרמזור עשוי מגומי נעים ססגוני וצבעוני. ומד הרגשות שמאפשר לנו לשיים ולהתבונן על הרגשות שלנו. מתנה משמעותית!

פלקט לקיר בגן הילדים או בחדר הילדים

פלקט בגודל A3, צבעוני לגני הילדים או לחדר ילדים.

הרמזור התלוי מול עיניהם של הילדים מזכיר להם כיצד לווסת רגשות כחלק מתהליך ההטמעה של מיומנויות לפיתוח חוסן.

בובה של "שי" לסיפור הספר

ניתן להזמין בובה עבודת יד.
לפרטים יפה סולומון 054-6906518

בובת "שי"

הזמנת הספר

הספר נמכר בשתי אפשרויות:

א.  איסוף עצמי. מכתובת: הכינור 18 פ"ת. (האיסוף לאחר התשלום באתר)

ב. משלוח בדואר רשום כלול במחיר ספר בודד . עבור 2-4 ספרים עלות המשלוח 25 ש"ח. (חובה לציין בטופס ההזמנה משלוח בדואר רשום ואת כתובת הנמען

 לתשומת לבכם: אנו לא נותנים שירותי משלוח! משלוח הדואר נעשה דרך ובאחריות דואר ישראל. באחריות הלקוח לעקוב אחר המשלוח ולברר במידה והדואר לא מגיע בזמן סביר. אין אחריות על המשלוח! 

 

מחירון והזמנת הספר: 

מחיר מלא: 80 ש"ח (כפי שנמכר בחנויות הספרים ללא צמיד מתנה)

  1. מחיר ספר בהנחה : 70 ש"ח (כולל 2 צמידים וגלגל רגשות במסגרת המבצע) – להזמנת ספר בודד לחץ כאן (כולל משלוח יש לציין כתובת למשלוח דואר)
  2. מחיר צמיד נוסף 5 ש"ח, לרוכשים מעל 20 צמידים מחיר צמיד 3 ש"ח. להזמנת צמיד/ים לחץ כאן (חובה לציין בטופס משלוח בדואר רשום או איסוף עצמי)
  3. מחיר פלקט 15 ש"ח. להזמנה לחץ כאן (חובה לציין בטופס משלוח בדואר רשום או איסוף עצמי) – הפלקט לא זמין במלאי.

סרטון הספר

חומרים עליהם מבוסס הספר

הקלטה משידור לאנשי חינוך בגל הרך לעבודה עם הספר לפיתוח החוסן והוויסות הרגשי – לחצו כאן